Reference

koucprome-reference
Přehrát video
koucprome-reference

Zdenku jsem požádal o koučink s velkou dávkou zvědavosti, kdy jsem o metodách a možnostech tohoto rozvojového tréninku slyšel dříve z několika podcastů.

Neměl jsem potřebu řešit profesní věci, ale měl jsem několik témat osobního života, která mne trápila a nedokázal jsem s nimi sám úspěšně pohnout.

Metody hledání příčin problémů a nacházení jejich řešení mne svou dynamikou i účinností dokonale překvapily už na prvním sezení. S každým dalším, kdy jsme otevírali a řešili nová témata jsem si jen potvrzoval, že tato cesta je pro mne ta správná.

Největším překvapením pro mne bylo, co jsem se při upřímných odpovědích na vhodně položené otázky koučky sám o sobě dozvěděl a také to, jak rychle se dokáže pokrok propsat do života

Do tréninku je ale třeba vstoupit s velkou dávkou otevřenosti ke koučovi a hlavně úplnou upřímností sám k sobě. Jinak je asi obtížné dosáhnout rychlého pokroku.

Jsem rád, že jsem do toho šel a Zdenku vřele doporučuji.

Pavel Novotný

koucprome-reference

Hledáš svoji cestu? Potřebuješ někoho, kdo tě na tvé cestě bude provázet a podpoří tě, aby sis svou cestu našla sama? Znám jednu skvělou koučku… mojí koučku… Líbí se mi filosofie, že život je hra a že ji můžu vyhrát… i to, že mě může bavit i v případě, že zrovna nevyhrávám… A tak si hledám cestu a hraju si… krok za krokem pomaličku k cíli se Zdenou Strouskovou.

Denisa Nov

koucprome-reference

Chtěl bych Ti moc poděkovat za včerejší setkání. Pomohlo mi to hodně si o sobě uvědomit a přiznat si to, co jsem na sobě vidět nechtěl. Je sice strašně brzo na závěry… A i kdyby se nám v rámci koučinku již společně nepodařilo vůbec nic, tak už teď vím, že mi Tvé posvícení na mé postoje dalo mnohem víc, než bych čekal nebo mohl předpokládat.

koucprome-reference

Občas se cítím dole, na dně, v koncích. Je skvělé mít někoho, kdo mě vyslechne, aniž by se mi snažil ukázat, že jsou na tom ostatní mnohem hůř. Zdenka je ta, která mi v tom životním zašmodrchanci pomohla najít světýlko na konci tunelu a cestu ven. Díky ní jsem přišla na to, že se snažím žít podle představy někoho jiného a proto mě to nebaví, nejde mi to a nechce se mi to dělat. Zdeni, škoda, že jsem tě nepotkala dřív a nepřišla na to, že v korporátu šťastná nebudu 🙂 Děkuju za všechno.

Radka Poláčková

Objednejte si i vy 30minutový Strategický rozhovor ZDARMA